Connect with Us

Fashion

Fashion 13:25 - 29 Prill, 2019

Kombinimet që po bëjnë namin në Francë/Duhet t’i provoni patjetër

Në këtë artikull do iu njohim me disa nga kombinimet më fantastike që po bëjnë namin në Francë, të cilat janë aktualisht super në modë dhe...

Fashion 15:10 - 28 Prill, 2019

Syzet më “cool” të këtij sezoni/Duhet t’i vendosim patjetër këtë verë

Çdokush ka shijet e tij, mirëpo jemi më se të bindur se shumica prej tyre (shihni në fotot e mëposhtme) do iu pëlqejnë tej mase dhe...

Fashion 14:53 - 28 Prill, 2019

Trendi i 2019/Prerja e flokëve kështu do t’ju bëjë të jeni “in” në këtë sezon

Pre e flokëve të shkurtra kanë rënë shumë personazhe të njohur publikë si edhe fashioniste të ndryshme të cilat do keni mundësinë që t’i shikoni në...

Aktualitet 10:10 - 27 Prill, 2019

Zbuloni disa nga trendet e ‘mërzitshme’ që nuk do të heqim dorë as këtë vit

Viti i kaluar mund të ketë rezervuar shumë trende të rëndësishme, por edhe 2019-ta ka surpriza! Nga xhaketat “oversize” te këmishat mëndafshi këtu do të gjeni...

Fashion 22:30 - 26 Prill, 2019

Cilat të brendshme duhet të kemi këtë vit? Ja 5 trendet që janë më ‘in’ këtë sezon

Editorët e modës sugjerojnë që trendi i parë i ri që duhet të ndiqni është ai për të brendshmet. Tashmë janë përcaktuar pesë trendet te të...

Aktualitet 21:45 - 26 Prill, 2019

Foto/Atletet më të rehatshme në botë të cilat duhet t’i veshim me patjetër

Të gjitha llojet e atleteve që shikoni më poshtë janë cilësuar si atletet më të rehatshme në botë dhe për më tepër janë trendi i momentit....

Fashion 15:53 - 24 Prill, 2019

Si t’i zbukuroni pushimet tuaja këtë verë? Zbuloni disa ide brilante

Rroba banje, bluza, syze, fustane, këpucë, çanta, pantallona, shapka, paliçeta…gjithçka shihni më poshtë është trendy i kësaj vere, dhe duhet me patjetër t’i fusni në valixhen...

Aktualitet 12:53 - 24 Prill, 2019

Rikthehet moda e viteve 80’/Njihuni me veshjet që po bëjnë namin

Moda e viteve ’80 tashmë është rikthyer dhe disa lloje veshjesh të cilat asokohe ishin më “cool”, aktualisht po bëjnë namin. Pasi t’i shikoni, do iu...

Aktualitet 13:53 - 23 Prill, 2019

Nuk dini çfarë të vishni sot? Zbuloni 8 kombinime interesante

Me shumë mundësi disa prej tyre i keni në gardërobë, kështu që ju këshillojmë që të frymëzoheni dhe të bëni një zgjedhje që i përshtatet më...

Fashion 13:40 - 23 Prill, 2019

Rroba banje trup/12 arsye pse duhet t’i kemi patjetër këtë verë

Ja pse ne mendojmë se duhet të investoni në rroba banjet trupore këtë sezon: 1.Yjet seksi si J.Lo i dashurojnë 2.Edhe pse jeni të mbuluar, bikinit...