Connect with Us

Fashion

Këshilla bukurie/ Si të bëni konturimin njësoj si vajzat më të famshme të showbizit
Fashion 16:30 - 14 Dhjetor, 2020

Këshilla bukurie/ Si të bëni konturimin njësoj si vajzat më të famshme të showbizit

Teknikisht është ” skalitja e make up “, ose të qenit në gjendje të përmirësoni fytyrën duke nxjerrë në pah disa tipare dhe duke i lënë...

Fashion 16:21 - 12 Dhjetor, 2020

Kate Middleton tregon si të visheni në festat e fundvitit/ Kombinimet më perfekte

Teksa festat e fundvitit po traksin dhe në jemi në mëdyshje se si duhet të vishemi, Dukesha e Cambridge, Kate Middleton na tregon modelin unik të...

Unazë apo shenjë?/ Lidhjet midis pushtetit dhe joshjes
Fashion 13:39 - 2 Dhjetor, 2020

Unazë apo shenjë?/ Lidhjet midis pushtetit dhe joshjes

Ka qenë një kohë kur ajo konsiderohej rreptësisht një simbol aristokratik . Një xhevahir i çmuar, që shpesh i përket familjes, i dhënë nga brezi në...

Stili i viteve ‘90/ Veshjet që të famshmit i rikthyen sërish dhe shkëlqyen
Fashion 13:22 - 20 Nentor, 2020

Stili i viteve ‘90/ Veshjet që të famshmit i rikthyen sërish dhe shkëlqyen

Stili i viteve ’90 është tronditës, i guximshëm dhe i ndritshëm. Ishte koha e top modeleve dhe aktoreve që u bënë ikona të stilit të vërtetë....

FOTOT- Modelet më të reja të flokëve për vitin 2021
Fashion 13:14 - 20 Nentor, 2020

FOTOT- Modelet më të reja të flokëve për vitin 2021

Viti i Ri 2021 është në prag dhe të gjithë jemi sy e veshë në trendet më të fundit që na tregojnë stilistët e flokëve. Këtu...

Festoi me miqtë për 30-vjetorin/ Rita Ora gjobitet me 10 mijë paund
Fashion 16:52 - 3 Nentor, 2020

FOTO-Rita Ora sjell trendin më të ri/ A do të guxonit ta provoni?

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora është vlerësuar shpesh herë si një nga personazhet që vishet më mirë dhe kreativë. Së fundmi Rita ka tërhequr vëmendjen...

Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura
Fashion 15:32 - 25 Tetor, 2020

Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

Ngjyra e zezë nuk del kurrë nga moda. Është një nga ngjyrat më të preferuara e cila qgjihnjë të tregon elegante, klas dhe seksi. Megjithatë për...

Stili i të “zhveshurit”/ Fustanet më të guximshme që prezantuan yjet në tapetin e kuq
Fashion 16:10 - 17 Tetor, 2020

Stili i të “zhveshurit”/ Fustanet më të guximshme që prezantuan yjet në tapetin e kuq

Personazhet e famshëm shpesh shtrijnë kufijtë e modës në tapetin e kuq , nga veshja e fustaneve të modeluar si trupi i një mjellme  tek veshjet...

Fashion 13:46 - 14 Tetor, 2020

8 trendet më të veçanta nga “Sezoni i Pranverës” 2021

Ndryshimi më i madh nga veshjet që shkëlqenin në ekranet tona është se, për herë të parë pas një kohe të gjatë, këto dukeshin si veshje...

Në prag të Halloween-it/ Stilistët prezantojnë maskat që i përshtaten festës
Fashion 15:09 - 12 Tetor, 2020

Në prag të Halloween-it/ Stilistët prezantojnë maskat që i përshtaten festës

Halloween po afrohet shpejt, dhe market e famshme kanë gati maskat m motive feste që i kushtohen pikërisht Halloween. Ndërsa Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e...